с. Вознесенське. Вознесенське НВО «ЗОШ І ст. - ДНЗ»

 

News: 132
Nov 2, 2016

Cемінар-практикум вчителів хімії "Розв"язування задач підвищеної складності, олімпіадних задач"

01.11.2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар-практикум вчителів хімії "Розв"язування задач підвищеної складності, олімпіадних задач". На семінарі були розглянуті питання: 1. Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 2. Розв"язування задач підвищеної складності для підготовки учнів до ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Oct 13, 2016

Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи»

6-7 жовтня Інститут педагогіки НАПН України гостинно відчинив двері директорам навчальних закладів України. Саме там відбулося чергове засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи», а мені пощастило стати учасником такого поважного зібрання. Відкрила пленарне засідання 07.10.2016 року керівник Клубу – Олена Миколаївна Онаць – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України. Олена Миколаївна зазначила, що розбудова нової школи в Україні – це вимога 21 століття. Цікавою була її інтерпретація ключових компетентностей сучасності. Зокрема:
Oct 12, 2016

круглий стіл за участю директорів опорних шкіл та науковців Київської області й Чеської республіки

11 жовтня 2016 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” у рамках реалізації українсько-чеського проекту з питань управління навчальним закладом і підготовки директора до управлінської діяльності відбувся круглий стіл за участю директорів опорних шкіл та науковців Київської області й Чеської республіки.
Oct 7, 2016

семінар учителів 1 класу на тему: "Причини труднощів адаптації першокласників до навчання в школі та шляхи подолання. Методи стимулювання навчальної діяльності учнів".

07.10.2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар учителів 1 класу на тему: "Причини труднощів адаптації першокласників до навчання в школі та шляхи подолання. Методи стимулювання навчальної діяльності учнів".
Oct 7, 2016

Вітаємо автора посібника!

З приємністю повідомляємо про вихід друком посібника Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» «Портал до географічного олімпу: просте і складне поруч», співавтором якого є вчитель географії Безуглівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Пінчук Олександр Федорович.
Oct 4, 2016

семінар для шкільних бібліотекарів "Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки"

4 жовтня відбувся семінар для шкільних бібліотекарів "Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки" --
Sep 30, 2016

Вітання!

Шановні колеги! Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти та Всеукраїнським Днем вчителя! Ви творите дитячі душі та відкриваєте дорогу у майбутнє, кожного дня віддаючи тепло своїх сердець, знання та мудрість учням. Своїми досягненнями та перемогами ми зобов'язані перш за все Вчителю. Вам вірять, вас люблять і шанують. Бажаю вам міцного здоров'я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, невичерпної наснаги, здійснення найзаповітніших мрій, щастя та людської вдячності!
Sep 30, 2016

З Днем учителя!

Шановні працівники освіти! Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу - аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою. Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег, учнів, батьків. Це є хвилини великої людської любові й душевного натхнення. Нехай вони забринять у кожній душі і зігріють теплом всіх нас працівників освіти.
Sep 28, 2016

30 вересня, п’ятниця Всеукраїнський День бібліотек

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході. Це були зібрані в одному з древніх вавілонських храмів міста Ніппур глиняні таблички на яких їх сучасники запам’ятали важливу для них інформацію для наступних поколінь. У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037-му році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. У цій бібліотеці зберігалося понад дев’ятсот книг, що були виготовлені тоді виключно вручну. Для середньовіччя це була грандіозна праця і в подальшому в майстернях при Софійському соборі робилися книги, які увійшли в основу інших бібліотечних зібрань, наприклад, бібліотеки при Печерському монастирі, яка стала найбільшим з кінця ХІ століття центром культурного життя в Київській Русі.
Sep 26, 2016

Відкриття музею.Духовна скарбниця

Культура не може існувати без досвіду минулого. Вона базується на колективному досвіді народу, людства, його знаннях, уміннях, традиціях. Людині властиво зберігати в пам'яті минуле і передавати наступним поколінням. Так історично виникають музеї - специфічний інструмент цього необхідного суспільству процесу зберігання духовних і матеріальних цінностей. Тут відбувається глибокий і безпосередній духовний контакт людини з історією, культурою, мистецтвом. Сучасний музей – це дуже складний організм, де зберігаються різноманітні предмети, свідчення ставлення людини до світу, твори мистецтв. Щоб музей ефективно працював, потрібні різносторонні знання, великий досвід, узгодженість працівників, сприяння громади й зацікавлення партнерів. Сучасний музей має не таку вже й давню історію - десь з початку XVIII ст. - але пов’язаний із давнім антропологічним феноменом збирати і зберігати особливі предмети, які є знаками часу, культури, важливими для певних соціальних груп, і поширювати це значення у різних контекстах. Він допомагає поширювати знання і через емоційні переживання засвоювати їх кожному відвідувачу, розширюючи горизонти свідомості, викликаючи запитання: "Хто я, звідки прийшов і куди йду?", формуючи критичне ставлення до минулого й сучасного. Музейні колекції – важливий модернізаційний ресурс. Годі й уявити собі сучасне село чи місто без музею.
Authorization


remember me


 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
News
Feb 12, 2020
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
Feb 20, 2019
У середу, 20 лютого, в рамках тижня педагогічної майстерності, відбувся виховний захід "Синій колір сьогодні до нас завітав..."
Feb 20, 2019
Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя.20 лютого у Згурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли тематичні заходи про масові акції протесту в Україні,що відбувались протягом листопада 2013-лютого 2014 років.