с. Вознесенське. Вознесенське НВО «ЗОШ І ст. - ДНЗ»

Новости: 132
29.02.2016

26.02.2016 року у приміщенні Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» відбувся традиційний семінар-презентація передового педагогічного досвіду за результатами конкурсів педагогічної майстерності «Учитель року – 2016», «Кращий класний керівник». Присутні, затамувавши подих, слухали кращих педагогів району, знайомилися з їх напрацюваннями, зацікавлено переглядали презентації, читали новостворені блоги. На завершення заходу переможцям та учасникам конкурсів було вручено грамоти відділу освіти та методкабінету та пам’ятні подарунки від районної профспілки педпрацівників. На світлинах урочисті моменти заходу.
24.02.2016

Cемінар з іноземної мови

23 лютого 2016 року в Великокрупільському НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» відбувся практичний семінар з іноземної мови. Відкритий урок презентувала лауреат обласного конкурсу «Учитель року-2016» в номінації «Іноземна мова» Сурду Стелла Вікторівна. Приємно порадували діти – аматори, що підготували свято, присвячене героям – борцям за незалежність України. На світлинах хвилюючі моменти зі свята.

12.02.2020
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
20.02.2019
У середу, 20 лютого, в рамках тижня педагогічної майстерності, відбувся виховний захід "Синій колір сьогодні до нас завітав..."
20.02.2019
Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя.20 лютого у Згурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли тематичні заходи про масові акції протесту в Україні,що відбувались протягом листопада 2013-лютого 2014 років.